طراحی سایت املاک طراحی سایت املاک .

طراحی سایت املاک

10 گام تا موفقیت شغلی

اگرقصد راه اندازی  کسب و کاری را دارید  و یا  کسب و کاری را راه انداخته اید، می توانید با رعایت این ده گام به موفقیت چشمگیری برسید


1.عاشق کارتان باشید:


اصلی ترین گام موفقیت شغلی این است که کاری را انتخاب کنید که عاشق آن هستید. علاقه و استعداد در کار باعث می شود به طور چشمگیری در کار پیشرفت کنید.


2.استعداد خود را کشف کنید:


 رای موفقیت در هرکاری باید کاشف خود باشید. یعنی نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید و آنها را تقویت کنید. همچنین اشتباهات خود را درک کنید و از آنها چشم پوشی نکنید بلکه از آنان درس بگیرید.

3.درطی مسیر مراحل را به ترتیب انجام دهید:


 برای رسیدن به موفقیت در مسیر باید تمام مراحل را یک به یک طی کنید. در نظر اول این کار بسیار وقت گیر می باشد اما در انتهای مسیر از فایده های آن مطلع خواهید شد. یکی از فایده های آن می تواند بالا رفتن مهارت های شما باشد. ولی اگر در طی مسیر تصور کنید که به آن مسلط هستید و مراحل را به ترتیب نگذرانید این کار سبب می شود که شما راه رسیدن به موفقیت را برای خودتان طولانی کنید.


4.یک مربی برای خودتان پیدا کنید:


 شما برای موفقیت در کار باید اهداف خود را روشن کنید. سپس برای تقویت مهارت های که دارید و همچنین تسریع در یادگیری مهارت ها از یک مربی که به استعدادهای شما آشنا می باشد راهنمایی بگیرید.


 5.مهارت های مختلف را یاد نگیرید:


شما به جای اینکه مهارت های مختلف را یاد بگیرید  در یکی از  مهارتها خبره شوید.  تقویت و تمرکز بر روی یکی از مهارت هایتان راه موفقیت را برایتان هموارتر می کند. و شما را سریعتر  به هدفتان می رساند .


6.تمرین کنید:


تمرین و تکرار یکی از مؤثرترین راه ها برای تقویت تخصص افراد می باشد. اگر شما فرد تازه کاری باشید موجب نهادینه شدن در ذهنتان می شود. در صورتی که شما فرد خبره ی باشید تمرین و تکرار سبب کشف راه حل های جدید می شود.یک فروشنده موفق در هر لحظه روش های مختلفی را امتحان میکند و استعدادهای خود را تقویت کنید.


7.همیشه در حال یادگیری باشید:


 برای اینکه به موفقیت برسید باید همیشه در حال یادگیری تکنیک های جدید و تقویت مهارت های خود باشید. بعضی از افراد تصور می کنند هنگامی که به یک سطح موفقیت نسبی دست یابند می توانند دست از تلاش بردارند. این افراد به خوب بودن بسنده می کنند در صورتی که شما باید بهترین باشید.


از هدف اصلی خود دور نمانید:


گاهی لازم است برای رسیدن به هدف بلند مدت تان اهداف کوتاه مدتی نیز تعریف کنید. تا مسیر شما  را برای رسیدن به هدف نهایی تان هموار سازد. مراقب باشیدکه هیچ عاملی شما را از هدف اصلی دور نکند. همواره به یاد داشته باشید که آهسته و پیوسته حرکت کردن بهتر از تعجیل کردن می باشد.


9.مقاوم باشید:
برای رسیدن به موفقیت مطمئناً با مشکلات زیادی روبه رو خواهید شد که ممکن است به علت مشغولیت ذهنی که برایتان ایجاد می کند  شما را از اهدافتان   دور کنند.مسیر موفقیت شما را طولانی و گاهاًغیرقابل دسترس کنند.شما باید همیشه اهداف تان را طراحی سایت مد نظر داشته باشید و درمقابل سختی ها محکم و مقاوم باشید.


10.موفقیت خود را حفظ کنید:


در هر زمینه ای که فعالیت کنید رقیبان بسیاری دارید که گاهی این رقیبان دارای موقعیتی مساوی با شما هستند. اما اینکه چه کسی موقعیت فعلی خود را حفظ می کند. در آن پیشرفت می کنند دارای اهمیت می باشد. گاهی برخی از این رقیبان هدفی را برای خود تعیین می کنند. اما در طول مسیرممکن است انگیزه خود را از دست دهند. در این میان افرادی موفق هستند که همواره در صدد بهبود و تقویت مهارت های خود هستند.

طراحی سایت فروشگاهی

http://www.webcando.ir/web-design/marketing-site-design.htmlبرچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ساعت: :: توسط:ساناز جلیلی موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
طراحی سایت
طراحی سایت با برنامه نویسی اختصاصی
www.webcando.ir

تابلو سازی
خدمات تابلو سازی پرکاس
perkasco.com

درمان بواسیر
درمان بواسیر با آخرین متد
clinicdarman.com/بواسیر-هموروئید/درمان-بواسیر/

شبیه ساز پرواز
خرید تجهیزات پرواز و شبیه سازی
www.irfly.ir

درمان هموروئيد با لیزر
درمان بواسیر با لیزر و هموروئید
clinicdarman.com/بواسیر-و-هموروئید/جراحی-هموروئید/

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی و منزل چید فرم
www.chidform.com/

نمای چوب
ترمووود و چوب نمای شرکت بریج
www.bridgeco.ir/

شقاق چیست
همه چیز درباره شقاق
www.darmancolorectal.com/fissure

فیشر
همه چیز درباره فیشر
www.darmancolorectal.com/fissure


طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
www.webcando.ir/web-design/marketing-site-design.html